Zpráva o činnosti SH ČMS – SDH Jabloňany – Kolektiv mládeže 2017

Ve zprávě o činnosti organizace ŠHČMS – Sbor dobrovolných hasičů za rok 2017 od strany č. 9 najdete přehledný popis naší sportovní a volnočasové činnosti mládeže v roce 2017.

Závěrem bych ještě jednou rád poděkoval dětem a dorostu za reprezentaci sboru a obce a všem instruktorům i rodičům za spolupráci při zajištění činnosti. Speciální poděkování členům JSDH, SDH, rodičům a rozhodčím z okolních sborů za pomoc při spolupořádaní místní soutěže MH Jabloňanské Fáberky.

Doufáme, že dosažené výsledky, ale především zájem dětí a výše uvedená činnost, jsou alespoň malou odměnou pro naše nejen dlouhodobé partnery a sponzory. Bez jejich podpory bychom nemohli pracovat na tak vysoké úrovni a mít možnost se rozvíjet ve sportovní a volnočasové činnosti mládeže a požární ochraně. Děkujeme, společně to stojí za to.

Vedoucí kolektivu MH SDH Jabloňany – Petr Machač

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *