První letošní soutěž MH Sychotínsky uzlík

V sobotu 17. března jsem zahájili soutěžní sezónu 2018 ve sportovní hale v Kunštátě na soutěži Sychotínský uzlík. Soutěž v uzlování, která má kromě základního bodovaného kola do Okresní ligy mládeže ještě vyřazovací „playoff“ pro 16 nejlepších v dané kategorii.
Mladší žáci zabojovali a v základním kole z 23 soutěžících hlídek obsadili nádherné 3. místo. Tímto jsme i postoupili do finálového vyřazovacího rozstřelu pro 16 nejlepších hlídek, kde se soutěžilo od začátku. V osmifinále jsme porazili Bořitov C, ve čtvrtfinále zdolali hlídku Sychotín B, v semifinále jsme nestačili na Drnovice A a čekal nás poslední boj o 3. místo s Bořitovem A. Zde naši mladší žáci potvrdili svoji formu a opět vybojovali skvělé 3. místo.
Starším žákům se moc nedařilo, v obou pokusech základního kola získali 10 trestných sekund za chybně uvázaný uzel a osadili 22. místo z 27 pětičlenných hlídek.
Další úspěch jsme slavili v doplňkové soutěži jednotlivců v kategorii Mladší žáci jednotlivci, kde Terka K. postoupila do vyřazovacího osmifinále, kde skončila až ve čtvrtfinále na 8. místě z 71 soutěžících. Další umístění mladších žáků pak 21. místo Ondřej K., 46. místo Adam P. , 66. místo Matěj M. z 71. Ve starších žácích jednotlivci pak 37. místo Lukáš P., 40. místo Tereza M., 44. místo Nikol Č. a 45. místo Tomáš S. z celkem 85 soutěžících.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *