Pořízení dýchací techniky pro JSDH Jabloňany

Závěrem roku 2020 se podařilo pořídit do vybavení JSDH obce Jabloňany 2 sety nové dýchací techniky. Jedná se o dýchací přístroje Dräger PSS 4000. Dýchací technikou naše Jednotka dosud nedisponovala, bude sloužit k zásahům v zakouřených prostorách, kde zásah bez tohoto vybavení je nemožný.

Ikdyž dle termínu pořízení by se mohlo zdát, že se jedná o krásný vánoční dárek, tak cesta k jejich pořízení byla trochu delší. Pořízení tohoto nového vybavení se podařilo výhradně díky sponzorským darům společností, které podpořily akceschopnost naší Jednotky a přispěly tak k bezpečnosti spoluobčanů nejen v naší obci.

Firmám, které darovaly naší obci sponzorské dary v celkové výši 62 tis. Kč, patří velké poděkování. Poděkování patří všem firmám a sponzorům, které se na tom podíleli. Jedná se například o tyto firmy:

HELIVO, s.r.o. obchodní firma, zabývající se velkoobchodní a maloobchodní činností v oblasti distribuce přípravků na ochranu rostlin.

T – CAR, s.r.o. autorizovaný autosalon a servis Hyundai Boskovice.

Brimi Profi, s.r.o. ekologické a profesionální čistidla, výhradní distributor hasícího spreje Glaci Aid.

A další zde nejmenované subjekty, které přispěly nemalými finančními částkami. Děkujeme všem za jejich dar obci a JSDH.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *