Psí víno a břečťan, aneb brigáda kolektivu mládeže…..

“Sportovní” sezónu máme úspěšně za sebou, tak jsme se již plně pustili do “dodělávek” v hasičském areálu. Ve středu 17.10. jsme vysadili cca 40 ks sazenic popínavých rostlin u paty svahu, který by rostlinky měly pokrýt a zpevnit. Na zimu jsme posekli svah za rybníkem, nad kterým nám vznikla dráha pro trénink disciplíny 4 x 60 m překážek. Zazimovali jsme všechny překážky potřebné k našim tréninkům. Následující týden jsme rostlinky zalévali a vysadili i několik sazenic popínavých rostlin pod pěší cestičku za rybníkem a poklidili napadané listí.
Dle potřeby nás čeká asi opakovaný úklid listí a zalévání rostlinek, sečení trávy v areálu.
Děkuji za pomoc a nasazení členům Kolektivu mládeže, členům SDH a JSDH Jabloňany, rodičům MH.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *