Poslední požární útok v Sychotíně OLM v roce 2018

V neděli 9.9.2018 nás čekala poslední soutěž v PÚ bodovaná do OLM Blansko, tentokráte v Sychotíně na kvalitní nadstandartní dráze. Začali jako vždy mladší žáci, naši šli druzí a na delší dobu se ujali vedení, výsledně se umístili na 3. místě v silné konkurenci 22 družstev.
Starší žáci šli na start první ve své kategorii, bohužel Tom nedal prvně v životě spoj na proudnici z důvodu závady na pojistce, což pro nás znamenalo neplatný pokus. Následně jsme sledovali mnoho vyrovnaných pokusů a spoustu vynikajících časů, řekl bych i osobních rekordů, ale také díky velmi silné konkurenci i další nepovedené pokusy.

Průběžné umístění v Okresní lize mládeže Blansko
Mladší žáci 3. místo
Starší žáci 8. místo
Do konce ligy poslední dvě soutěže 22.9. Sebranice, 29.9. Drnovice.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *