Poslední požární útok v Sychotíně OLM v roce 2018

V neděli 9.9.2018 nás čekala poslední soutěž v PÚ bodovaná do OLM Blansko, tentokráte v Sychotíně na kvalitní nadstandartní dráze. Začali jako vždy mladší žáci, naši šli druzí a na delší dobu se ujali vedení, výsledně se umístili na 3. místě v silné konkurenci 22 družstev.
Starší žáci šli na start první ve své kategorii, bohužel Tom nedal prvně v životě spoj na proudnici z důvodu závady na pojistce, což pro nás znamenalo neplatný pokus. Následně jsme sledovali mnoho vyrovnaných pokusů a spoustu vynikajících časů, řekl bych i osobních rekordů, ale také díky velmi silné konkurenci i další nepovedené pokusy.

Průběžné umístění v Okresní lize mládeže Blansko
Mladší žáci 3. místo
Starší žáci  8. místo
Do konce ligy poslední dvě soutěže 22.9. Sebranice, 29.9. Drnovice.
Vykoukla na mě galerie z roku 2014 a proto menší porovnání /cestování v čase:
2014
Mladší žáci: 3 místo z 9
Starší žáci: 5 místo z 8
https://sdhjablonany.rajce.idnes.cz/Mladi_hasici_-_OLM_-_soutez_O_pohar_SDH_Sychotin_18._5._2014/
2018
Mladší žáci: 3 místo z 22 Starší žáci: 18 místo z 20 (Tom prvně v životě nedal spoj na proudnici a to z důvodu závady na pojistce)
https://sdhjablonany.rajce.idnes.cz/MH_Jablonany_OLM_-_Sychotin_9._9._2018/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.