Požár nízké budovy 6/8/2013

Jednotka SDH Jabloňany vyslána Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru JMK k požáru nízké budovy, Jabloňany na začátku od Skalice, požár chaty.

Po příjezdu k místu události zjištěno že se jedná o požár dřevěné boudy v plném rozsahu. Proveden průzkum místa události. Před příjezdem posilových jednotek zamezeno šíření požáru do okolí.Za pomocí vysokotlakého proudu zamezeno šíření požáru do okolí. Po příjezdu posil byly nasazeny dva proudy C. Provedeno nasvětlení místa události pro potřeby vyšetřovatele, po zadokumentování provedeno likvidace požářiště.

Jednotky: JSDH Jabloňany CAS 15DAF, PS Boskovice CAS 24 MAN a CAS 32 Tatra 815, PS Kunštát CAS 24 MAN, JSDH Doubravice nad Svitavou CAS 20 Tatra 815 a CAS 24 Škoda RTHPNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *