Noční soutěž v požárním útoku V Senetářově 30/6/2018

Sobota 30.6. 2018 byla pro nás opět po roce dlouhá a náročná. Po sedmé ranní jsme vyrazili i za pomoci zapůjčeného elektromobilu pro dopravu stanů a vybavení od firmy Bambas Elektroodpady na soutěž ve štafetách do Bukoviny, zde obsadili starší žáci 7. místo a mladší žáci 4. místo. Do Senetářova jsem dorazili z Bukoviny kolem 14 hodiny, připravili jsme vše pro potřebný odpočinek a noční přespání. Po nástupu v 17 hodin zahájily soutěž přípravky (děti do cca 6 let) v požárním útoku následovali mladší žáci, naši šli na start před 19 hodinou v silné konkurenci 29 družstev i po zakopnutí proudaře jsme získali 13. místo.

Následovalo vyhlášení a exhibice Václava Koláře z Blanska 9 ti násobného mistra světa a mistra ČR ve freestylovém skákání na kole.

Po setmění krátce před 22 hodinou následovala kategorie starších žáků. Naši startovali kolem 23 hodiny, proudaři se nepodařil spoj hadic na základně a i s tímto hendikepem jsme dokončil a získali 11. místo z 25 družstev. Ukončili jsme tříletou éru „na bendě“ dvakrát první, loni třetí. Vyhlášení této kategorie proběhlo před jednou hodinou ranní, celý den panovalo větrné a chladné počasí a proto někteří naši sportovci dali přednost spaní v teple doma, tak vyrazili s odjíždějícími rodiči. Zbývající osazenstvo postupně ulehalo k nočnímu spánku. Po probuzení jsme jako ranní ptáčata, vše sbalili, posnídali a po osmé hodině jsme vyráželi k domovu.

Děkujeme rodičům a firmě Bambas za podporu, pomoc při dopravě a trpělivosti na časově náročných akcích. Radkovi Tomáškovi ml. děkuji za zpracování video klipu.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *