Cyklistický výlet Maska jede

V sobotu 17. června jsme vynechali soutěž bodovanou do OLM a dali jsme přednost cyklo výletu pořádaného místní akční skupinou MAS Boskovicko plus, v osm ráno jsme vyráželi z Jabloňan na kolech do Boskovic, kde byl start akce.

Po naši registraci a zahájení jsme pokračovali vražedným stoupáním na Újezd u Boskovic, užili jsme si sjezd do Doubravice a opět kopec na Oboru, následně Jabloňany, kde jsme prodloužili původní záměr skončit a pokračovali na Svitávku, Bačov, dále cestou necestou do Boskovic. Občerstvili jsme se kebabem, odevzdali kartičky s razítky z průjezdných míst a pokračovali do našeho cíle, domů.

Za slunečný den jsme zmákli 49 km, což byl pro většinu z nás moc často nejezdících na kole řekněme super výkon. V následujících dnech 3 vylosovaní z nás získali odměnu v podobně dárku z tomboly.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *